Logo_KASM

 

Про підприємство

     Комунальне підприємство по ремонту і утриманню мостів і шляхів м. Києва «Київавтошляхміст» (скорочена назва підприємство «Київавтошляхміст») – комунальне спеціалізоване підприємство, яке виконує необхідний комплекс робіт із технічного нагляду, утримання та ремонту мостів, підземних пішохідних переходів, гідротехнічних та інших споруд м. Києва з метою забезпечення безпечного руху транспорту та пішоходів по закріпленій шляховій мережі і мостах.

     Сьогодні підприємство експлуатує та утримує в належному санітарно – технічному стані 169 споруд, з них 32 автомобільних моста, 97 шляхопроводів, 9 пішохідних мостів, 31 надземних переходи, із них 7 надземних переходів з ліфтовим господарством, 9 підземних переходів, 12,2 км струмененаправляючих дамб, а також 13,2 км магістральних вулиць, що входять до складу вулично–шляхової мережі та інші. Балансова площа споруд на даний час складає 765,9 тис.м.кв.

     В структуру підприємства «Київавтошляхміст» входять п’ять виробничих дільниць: Південна мостово-експлуатаційна дільниці (Південна МЕД), Північна мостово-експлуатаційна дільниця (Північна МЕД), Ремонтно-будівельна дільниця (РБД), Електротехнічна дільниця (ЕТД) і Транспортно-механізована дільниця (ТМД).
     Південна МЕД здійснює обслуговування таких основних мостових споруд – міст ім. Є. О. Патона, Південний міст, Дарницький мостовий перехід, міст Метро.
     Північна МЕД здійснює обслуговування таких основних мостових споруд – Московський міст, Парковий пішохідний міст, міст на вході в гавань р. Дніпро.
     Ремонтно-будівельна дільниця (РБД) виконує роботи з поточного, середнього та капітального ремонту балансових мостових споруд.
     Електротехнічна дільниця здійснює обслуговування всієї електромережі підприємства, судової навігації та утримання надземних пішохідних переходів, обладнаних ліфтами (7 од.).
     Транспортно-механізована дільниця забезпечує виробничі дільниці машинами і механізмами, відповідно до виробничих потреб. На балансі підприємства рахується 93 одиниці техніки.

     Загальна чисельність працівників складає 252 чоловіки. Виробничі потужності підприємства «Київавтошляхміст» розташовані на 11 земельних ділянках, які знаходяться в Печерському, Голосіївському, Деснянському та Дніпровському районах м. Києва.

     Основним видом робіт для підприємства виступає експлуатаційне утримання та поточний ремонт мостових споруд за рахунок бюджетного фінансування. Крім того, підприємство на конкурентній основі виконує роботи по поточному ремонту мостових споруд на замовлення комунальної корпорації «Київавтодор», інші договірні роботи та отримує інші операційні доходи (від надання місць для прокладання кабелів, надання місць для розміщення реклами, оренди тощо).